Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bomba - Jom Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jom Me Ty".
3. Video është e këngës "Jom Me Ty", por nuk këndohet nga Bomba.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bomba - Jom Me Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Mind Diving"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jom Me Ty" kënduar nga Bomba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Astro. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

asgje nga ti nuk duu veq pak mem besu
pergjithmon me kuptu qe veteem ty t'du
plotsoma kete deshir bonem mu ndje mir
kuptom tlutem ti zemer se e kam shum vshtir

edhe kur nuk t'kam pran veq per ty menoj
sa her qe afer s t'kam dua te afroj
malli per ty me merr ni munut pa t'pa
mundohna qdo hap t'jetes une me ty me nda

jam me ty zemeer nuk du tjeter kend n'ket jet
vetem ti ti je per mua je per mua dashnia e vertet
jam me ty zemzer me ty ka me kon gjithmon
te premtoj do tdua une te premtoj

jam me ty zemeer nuk du tjeter kend n'ket jet
vetem ti ti je per mua dashnia e vertet
jam me ty zemer me ty ka me kon gjithmon
te premtoj do tdua une te premtoj

Dal n'qytet ti rrin te shpija
kur k'thehna prap ty t'ka kap gjelozia

Ku je TiT ti qka po bon
pse spo vjen ma heret pse po rrin deri von(HaHa)

M'keshet me ty sa her gjeloze bohesh
ti sun rrin 1 min pa mu e di qe nervozohesh

zemra jem mos ta nin per kit pun
une ty nuk tradhtoj edhe nese TUNA mu ma gjun

Ti e din qi une nuk dal me ndjek ZOGUN
qat dit qi dal pa ty dije qe kum dal me shokun

Amo prap gjeelozia s'perfundon
Amo nasht gjelozia jote pom kallzon sa pom don

Krejt e din edhe un shum mir e di
aty ku ka shum dashni ka me pas zhelozi

Perqato zemra jeme un ty shum po tdu
spo du tash me t'pas femen po du me pas GRU

jam me ty zemeer nuk du tjeter kend n'ket jet
vetem ti ti je per mua dashnia e vertet
jam me ty zemer me ty ka me kon gjithmon
te premtoj do tdua une te premtoj

jam me ty zemeer nuk du tjeter kend n'ket jet
vetem ti ti je per mua dashnia e vertet
jam me ty zemer me ty ka me kon gjithmon
te premtoj do tdua une te premtojMë Shumë Këngë Nga Bomba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë