Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - It's Over Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Your baby doesn't love you anymore

Golden days before they end,
Whisper secrets to the wind
Your baby won't be near you anymore.

Tender nights before they fly
And falling stars that seem to cry
Your baby doesn't want you anymore
It's over.

It breaks your heart in two
To know she's been untrue
But, oh what will you do?
When she says to you there's someone new
We're through, we're through.

It's over
It's over
it's over

All the rainbows in the sky
Start to weep and say goodbye
You won't be seeing rainbows anymore.

Setting suns before they fall
They come to you. That's all, that's all
But you'll see lonely sunsets after all.

It's over, It's over, it's over
It's overNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - It's Over
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "It's Over".
3. Video është e këngës "It's Over", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0