Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - In My Life Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


There are places I remember
All my life, though some have changed,
Some forever, not for better,
Some have gone and some remain.
All these places had their moments,
With lovers and friends I still can recall,
Some are dead and some are living,
In my life I¹ve loved them all.
But of all these friends and lovers,
There is no one compared with you,
And these mem¹ries lose their meaning

When I think of love as something new.
Though I know I¹ll never lose affection
For people and things that went before,
I know I¹ll often stop and think about them
In my life I love you more.
Though I know I¹ll never lose affection
For people and things that went before,
I know I¹ll often stop and think about them
In my life I love you more.
In my life I love you more.Nuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - In My Life
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "In My Life".
3. Video është e këngës "In My Life", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0