Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Fools Lullaby Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Baby, when I lost you
My heart stood still
Oh baby, when I kissed you
Gave me such a thrill
Oh I'm far away from home

Oh baby, when I touched you
Felt a shiver on my skin
Baby, oh I love you
This love's not a sin
Oh I'm far away from home
I'm so alone
Far away from home

*Oh it's a fool's lullaby
Oh I never meant to make you cry
We can make a better life
Don't make my blue eyes lie

** Oh it's a fool's lullaby
I gave you all
The best years of my life
Baby, take another chance
And give it one more try

Oh baby, if you call me
I'll he there
Whatever happens, baby
We just won't care
Oh I'm far away from home
Oh baby, take my heart
Let's heal the pain
Take me in your arms
Make love again
Oh I'm far away from home
I'm so alone
Far away from home

(*Repeat)
(**Repeat)
(*Repeat)
Nuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - Fools Lullaby
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fools Lullaby".
3. Video është e këngës "Fools Lullaby", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0