Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Sexual Device Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I'm a run away freight train
Headin' on down your track
I'm the eye of a hurricane
Shooting daggers in your back
I'm the howl at the window
The sound of a crackling flame
Getting uncontrollable
And the lines about to break

Nine times out of ten
I get what I want
I always want more
Gonna get what I'm looking for

Be my sexual
Be my sexual device
Be my sexual
Be my sexual device

I'm a tiger in the bedroom
A mist in the air at night
Inconceivable
An oasis in the fire
A shock on the airwaves
A fighter with a hungry heart
I'm incurable
A new sensation
No reservations

This time I win
This time you lose
I still want more
give me what I'm looking for

Be my sexual
Be my sexual device
Be my sexual
Be my sexual device

Be my sexual
Be my sexual device
Be my sexual
Be my sexual deviceNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - Sexual Device
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sexual Device".
3. Video është e këngës "Sexual Device", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0