Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Sometimes When We Touch Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You ask me if I love you
I choke on my reply
I'd rather hurt you honestly
Than mislead you with a lie
And who am I to judge you
Or what you say or do
When I'm only just beginning
To see the real you

*And sometimes when we touch
The honesty's too much
That I have to close my eyes and hide
I wanna hold you till I die
Till we both break down and cry
I wanna hold you till the feelings subside

Romance with all its strategy
Leaves me battling with my pride
And through the insecurity
Some tenderness abides
I'm just another writer
Still trapped within my truth
A hesitant prize fighter
Still trapped within his youth

*repeat

Oh at times I want to break you
And drive you to your knees
At times I want to Break through
And hold you endlessly

*repeatNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - Sometimes When We Touch
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sometimes When We Touch".
3. Video është e këngës "Sometimes When We Touch", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0