Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Why Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


It's a breathless night - and I feel the pain
This love is a sacrifice
We can't build a fire baby in the rain
Oh the night has a thousand eyes
How deep is your love babe
No one cares about you
I will love you tomorrow
See what my love can do

Baby why - why should I hurt you?
How many tears can I hide?
Nobody loves you like I do
Time is on my side, baby

You'll close your eyes - I'll stay by your side
I don't care if the sun don't shine
When your heart feels like, oh a motherless child
You are always oh in my mind
How deep is your love babe
No one cares about you
But it's not too late babe
See what my love can do!

Baby why - why should I hurt you?
How many tears can I hide?
Nobody loves you like I do
Time is on my side, baby

Baby why - why should I hurt you?
How many tears can I hide?
Nobody loves you like I doNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - Why
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Why".
3. Video është e këngës "Why", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0