Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - The Eyes Of A Fool Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


You tell me there's nothing wrong
You say that there's nobody else
But you re looking into
The eyes of a fool

You say what you wanna say
And I'll sit here hoping it's true
But you re looking into the eyes of a fool

And when you say you really need me
You know I'll come running
You know I'll come running to you

And though you can't look into my eyes
And say what you're thinking
I go on believing in you
Nuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - The Eyes Of A Fool
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Eyes Of A Fool".
3. Video është e këngës "The Eyes Of A Fool", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0