Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - The Best Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I call you when I need you
And my heart's on fire
You come to me, come to me
Wild and wired
You come to me, give me everything I need

You bring a lifetime of promises
And a world of dreams
You speak the language of love
Like you know what it means
And it can't be wrong
Take my heart and make it strong

Cause you're simply the best
Better than all the rest
Better than anyone
Anyone I ever met
I'm stuck on your heart
I hang on every word you said
Tear us apart
Baby I would rather be dead

Deep in your heart
I see the start
Of every night and every day
And in your eyes I get lost
I get washed away
Just as long as I'm here in your arms
I could be in no better place
Cause you're simply the bestNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - The Best
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Best".
3. Video është e këngës "The Best", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0