Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Angel Heart Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oh baby, I'm dreaming
I'm dreaming that you are my love
Can't you hear my heart beat
Oh baby, I'm feeling
I'm rocking and reeling apart
Can't you hear my heart beat
Please take my hand, don't cry
For love we can't deny

*I feel a thunder in my heart
Every night I feel emotion
'Cause you've got my lovin', angel heart
Oh we'll never break apart

(*Repeat)

Well, I walk through a fire
You fill my desire for love
That's the one thing I know
Well, the streams of emotion
Conceal my devotion for love
Oh there must be a way
Two hearts can heat as one
Babe, I know we can't go wrong

(* Repeat 2 times)

'Cause you've got my lovin', angel heart
Well never break apartNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - Angel Heart
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Angel Heart".
3. Video është e këngës "Angel Heart", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0