Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Bonnie Tyler - Born To Be A Winner  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00You never give up
When the others they do
You never fail
You never feel blue
Everyone loves you
Baby, I tell you the truth
Life is the hardest game
But babe, not for you

You'll make it, you'll take it
You'll never look back
Walk through a tire
You'll never lose track
Everybody loves you
Oh it's your time
Everybody needs you
Baby, be mine

*You're born to be a winner
(You're like a hero)
You're born to be a winner
(You're like a hero)
Born to be a winner, my love
Oh there's no mountain high enough
Don't hesitate
(Born to win)
Born to be a winner
(Born to win)
(You're) Born to be a winner
You'll never give up
Or you'll break my heart

Baby, baby. we can make a new start

You'll take every chance
You're so young and so strong
You'll give what they want
You'll never go wrong
Heaven must have sent you
Baby, you make me feel good
I'd spend the rest of my life with you
If only I could

You light up my life
Wrap my troubles in dreams
Take my desires
You know what that means
Everybody loves you
There's no other way
Everybody needs you
I beg you to stay

(* Repeat and fade)


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet