Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bonnie Tyler - Goodbye To The Island Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


**Goodbye to the island
Hello to the rain
It's gone like a dream in the night
And it won't be back again

Goodbye to the island
Where our bodies touched
Goodbye to a little bit of heaven
And I miss you so much

*(Oh) Why love did you treat me this way
Why love did you treat me this way
Why love did you treat me this way
Why love did you treat me this way

A bed it is an island
A world apart
Soft words in the middle of the night
Straight from the heart
Two heads on a pillow
So warm, so close
Goodbye to the island
Where, where it mattered the most

*repeat
**repeat
*repeat and fadeNuk kemi video për këtë këngë.
Bonnie Tyler - Goodbye To The Island
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Goodbye To The Island".
3. Video është e këngës "Goodbye To The Island", por nuk këndohet nga Bonnie Tyler.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bonnie Tyler:


Komente 0