Official Video

Boom Gang - Mos U Bo Kishe S'po Ta Kona


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2003

2003-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

VFM 2003Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos U Bo Kishe S'po Ta Kona" kënduar nga Boom Gang.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Boom Gang i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Boom Gang: