Më mbaj mend (për 1 muaj)


Breaker G - Ne Tren Per Perzeren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Tren Per Perzeren".
3. Video është e këngës "Ne Tren Per Perzeren", por nuk këndohet nga Breaker G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Breaker G - Ne Tren Per Perzeren  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

13/01/2009

2009-01-13T22:45:35+00:00se di a ju kam treguar
e kam ni kang o shum te mir
o plot uzdaj por me nje gir
e me se miri e kendoj dhe
e percjellin mir

e kam ni kang o pa mahi
o edhe peja o e ka ndi
ne lan e ne qarshi e ne dardani

skam lan vend o pa e permend
dashuris o i kam lan vend
dashuris o i kam lan vend
o ne tren per Perezeren
e mua njeher ma ka then nje plak
kenga halleve u ben lak kenga halleve
u ben lak o se jeta nuk eshte kajmak
o nuk eshte kajmak

e kam ni kenge o pa e tepurar
eshte e lehte per ta kenduar
ne mahall nuk eshte nje thmi qe nuk e di.

e kam ni kang o pa mahi o tan KOSOVA
o e ka ndi e me se miri e kendoj dhe e percjellin mir .

skam lan vend o pa e permend dashuris o i kam lan vend dashuris o i kam |
lan vend
o ne tren per Perezeren
e mua njeher ma ka than nje plak kenga halleve u ben lak
kenga halleve u ben lak
o se jeta nuk eshte kajmak
o nuk ehste kajmak (2*)...


Ky tekst u dërgua nga Elvira Kryeziu
Më Shumë Këngë Nga Breaker G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet