Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Brikena Beqiri - Nata Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nata Ime".
3. Video është e këngës "Nata Ime", por nuk këndohet nga Brikena Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Brikena Beqiri - Nata Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Pjesëmarrëse në

VFM 2005

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2004

Komente

Asnjë Koment

01/06/2005

2005-05-31T23:00:00+00:00ke mendu se mund te lun me muaa
zemer veten ke lendua..
veten ke lenduar..

reff: ti mendon vetem ne tradheti
ti nuk ke ndjenja per dashuri
mua djalo kurr ti mOs mu aftOo
naten time sOnte mOs ma shkatrrOo...

i njO mir qunat si tii tash me le te qet dua te jem lir


Ky tekst u dërgua nga Letta-g
Më Shumë Këngë Nga Brikena Beqiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet