Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bujar Mustafa
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Nuk ka akoma asnjë votë

Bujar Mustafa është këngëtar. Në vitin 2017, Bujar Mustafa merr pjesë në Albanian Star 2017.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrës në

Albanian Star

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet