TEKSTESHQIP

Bujar Uka
Tungjatjeta Mergimtar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tungjatjeta Mergimtar" kënduar nga Bujar Uka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.