TEKSTESHQIP

Bukurie Funiçi
Ka Thanë Diell E Hanë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ka Thanë Diell E Hanë" kënduar nga Bukurie Funiçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.