TEKSTESHQIP

Bukurie Funiçi, Fran Kodra & Ndue Shytani
S'ka Si Çikat E Dukagjinit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'ka Si Çikat E Dukagjinit" kënduar nga Bukurie Funiçi, Fran Kodra & Ndue Shytani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për vijën melodike dhe për tekstin është përkujdesur Fran Kodra, teksa kënga u orkestrua nga Luan Dagistani.