Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burhan Berisha - A Ke Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

koha per ty po hec
per mua eshte n'dal
ende jam ne a'dit
ashtu qysh mke lan

eja t'lutem perqafom
gjakun tem ma ngroh
te ndjej per gjdo nat
trupi akull mu ka ba

a ke zemer a ke ndjenja
a ke shpirt ne at trup
a e ndjen tjetrin si mua
buzen kur ja puth 2x

pse ti me la vet
sa shum po me vret
pse ne zemren tande
per mua ska vend

eja t'lutem perqafom
gjakun tem ma ngroh
te ndjej per cdo nat
trupi akull mu ka baaa

a ke zemer a ke ndjnja
a ke shpirt ne at trup
a e ndjn tjetrin si mua
buzet kur ja puth 2x


Ky tekst u dërgua nga Almira Hajdari

Burhan Berisha - A Ke Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Ke Zemër".
3. Video është e këngës "A Ke Zemër", por nuk këndohet nga Burhan Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burhan Berisha:


Komente 0