Burhan Ferati
Burhan Ferati
Burhan Ferati
  • Vendlindja:
  • Haraçinë Maqedoni E Veriut
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut Maqedoni E Veriut
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: ilahi
Burhan Ferati është këngëtar. Ai është ilahist dhe muezin në xhaminë "Rezistenca" në fshatin Haraçinë të Shkupit.

Më datë 12 Maj 2020, Burhan Ferati publikon videoklipin "Buka E Nënës".

Më datë 12 Prill 2021, Burhan Ferati publikon videoklipin "Loti I Babës". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Burhan Ferati.

Më datë 1 Prill 2022, Burhan Ferati & Ilir Rexha publikojnë videoklipin "Hurmë E Ujë".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0