Më mbaj mend (për 1 muaj)

Burn - Vec Nje Here S'quhet Tradheti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

intro

Dal i vetem ne rruge, kam nevoje per nje kafe
ndjej qe veten t'a zhduk, me ke mbytur me llafe

S'po duroj veten time, dhe jo me fjalet e tua
c'kupton ti me gabime, c'dreqin do te me thuash

Ref
Se besoj se eshte gabim
nuk ma ndjen ne s'ke besim
Kam nevoje se jam i ri
vec nje here s'quhet tradheti

intro

Akoma vazhdon me flet, t'me indinjosh me pasojat
c'dreqin prej meje flet, gjithe meshkujt njesoj jane

Jam rehate une me ty, nga ana sentimentale
ishte vec nje aventure, e nxehte sexuale

Ref
Se besoj se eshte gabim
nuk ma ndjen ne s'ke besim
Kam nevoje se jam i ri
vec nje here s'quhet tradheti

Gjithmone me pyet ku je
ke merak per pak se mos me kapin
N'telefon degjon ndonje zhurme dhe
bla bla bla fillon ma can trapin

Ke nevoje t'marresh nje psikolog
dil kerko sozine time
Po me ben te flas kot me kot me kot
po aq kot sa s'jap me shpjegime

Ref(2x)
Se besoj se eshte gabim
nuk ma ndjen ne s'ke besim
Kam nevoje se jam i ri
vec nje here s'quhet tradheti
Burn
Publikimi: 16/03/2007


Burn - Vec Nje Here S'quhet Tradheti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vec Nje Here S'quhet Tradheti".
3. Video është e këngës "Vec Nje Here S'quhet Tradheti", por nuk këndohet nga Burn.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Burn:


Komente 0