A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Buta - Per Trip


Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  38

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

19/06/2015

2015-06-19T17:53:28

N'ker nihet bassi
Pe shkeli gazin
Me qeto NIKE
Qe mi pas plas ti (fleeex)
Doren jasht xhomit
Po mi sheh unazat, oren edhe dhomt e arit
Skom nevoj me t'pelqy se mahalla ka me mdesht
E une qa kom vesh , veq 2 veta e kan kejt
Jom unt per pare e per bad bi**hezisht
Nese je femer cute ta ha dhipin sikur pjeshk
Thjesht , kejt senet luks
Normal qe...i pelqen buta-luks
Si versace i vesht ni duks
Qe n'qytet se ka askush
Plus jom tu pi do KUSH
Qe se ka kerku kerkush
Po thu qe je shum hot kjo pi bjen qe jom ma cool un
Une pasna dek nese ti je shum i smut
Per mu paret e kusurit
Sa per ty pare tkonsumit
Qa harxhoj per 1 weekend
Tye t'dalin per kejt mujiin

...

Uuuuhh... bi**ha, bari, pare
kere t'mira, tesha t'shtrejta e zingjira t'arit
Uuuuhh... qiba, rabi, rape
Midis qytetit tu chillit me femren tane
E kom bi**h per trip...veq per trip
E pe iiih per dite...veq per trip
S'bojm ness rijm fit...veq per trip (3X)

...
Syzat n'sy edhe pse ert , jon versace very rare
N'club tu pi ver...cheers
Per my bi**hes per my G's
Per familje e shoqni
Per ju zonja e zotrinj
I be shum HIGH, si Khalifa n'dubaai
Qaq shum jom fly per pak kesh tu met pa ajër
N'majk tyson si dragon kur tpshty fire
Kmishen mendafsh , nike-t AIR
piiip...fly n'radar
N'men paret m'nejn si f**kin' Gjakovar
Pussy-boy ti e din kush jom njerii
Haa king Buta, lord Buta-But mbreti
Pak faqezi, po jom ftyra shehrit
Piiip, qe qelsat e kerrit
Kur ma pa SWAG-in gac hejterit i djegi
Kur mpa me femen t'vet...deki

...
bi**ha, bari, pare
kere t'mira, tesha t'shtrejta e zingjira t'arit
Uuuuhh... qibarabi, rape
Midis qytetit tu chillit me femren tande
E kom bi**h per trip...veq per trip
E pe iiih per dit...veq per trip
S'bojm ness rijm fit...veq per trip (3X)

...


Lyrics submited by Fatih A.e-Cards (2)

2019-05-03 10:10:49
S'kom nevoj me t'pelqy
Se mahalla ka me m'desht
2019-03-18 22:48:39
E kom bi**h per trip
Veq per trip
E pe ih per dit
Veq per trip
S'bojm nes rijm fit
Veq per trip

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019