Më mbaj mend (për 1 muaj)

Buta & Ledri Vula - Mbi Re Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  207

( 2x )
Uu hala e njejt kurgjo tre
Mki euro treja tu njeh (CASH CASH)
Dhipi jem o shum e re
Ato e iqa nwece ( SMASH SMASH )
Qe sa e qova ni E sikur goku mbi re
Përdit tesha tu ble
Lek shqiptare tu njeh (UU)

BUTA
Dhipi mtha qe tdu sjom tu i besu kom trust issues
Si besoj asaj as ty as ati si besoj kerkujt
As vetes vet sjom tu i besu
Syve tmi sjom ti besu
Kur po thu ti besom mu
Veq ma shum pom mshtin me dyshu
Hala dajt te na tu dyshu
Dojn mem marr nstacion mem pyt mu
Ton kto pare mkan marr msysh mu
Ton kto kom dojn mem myt mu
Ton kto dhipa pom dhem kryt mu
Per njona tjetren tu mpyt mu
Paret murrum ngryk mu
Sjon kam besojn syt mu
Un po ha po pi mir
Sallat pule me lean
Asaj un ja lash seen
Se plugi mtha qe pom mrrin
Thmi i lagjes jom rrit
Em xhej tu bo pik
Jom the goat e kom dit
I pari ntop 5 e ntop 3

Ref.
( 2x )
Uu hala e njejt kurgjo tre
Mki euro treja tu njeh (CASH CASH)
Dhipi jem o shum e re
Ato e iqa nwece ( SMASH SMASH )
Qe sa e qova ni E sikur goku mbi re
Përdit tesha tu ble
Lek shqiptare tu njeh (UU)

LEDRI
Nan e bab tu bo be
Lek shqiptare tu njeh
Flokt kurr si kom kreh
Swag deri ën brek
Sa qiraja ni drek
Lodra gjith o e re
Fly s'shkeli ntok
Amo sa pllaci yt kena dhe
Shota noton en vask
shawty o tjeter rac
Terr vet en teras
Ndor shihet ni gac
Mnjohin edhe me mask
Tima nuk ka en nkac
Do sene kryhen me hekra
Amo do pi kryjna me laps
Per juve shkon ni L
Krejt shokt i kom G
Ajo nuk ma la
Masnej lshojke zë
Instagrami portal e youtubi tv
Tu shpenzu pa menu
Asniher pa thon ËËËËË

Ref.
( 2x )
Uu hala e njejt kurgjo tre
Mki euro treja tu njeh (CASH CASH)
Dhipi jem o shum e re
Ato e iqa nwece ( SMASH SMASH )
Qe sa e qova ni E sikur goku mbi re
Përdit tesha tu ble
Lek shqiptare tu njeh (UU)


Ky tekst u dërgua nga @_endritsopi   HipHop1Buta & Ledri Vula
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/07/2017
Video Produksioni: Supercut


Buta & Ledri Vula - Mbi Re
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbi Re".
3. Video është e këngës "Mbi Re", por nuk këndohet nga Buta & Ledri Vula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

1
14
8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Buta:


Komente 0