Më mbaj mend (për 1 muaj)


Buta - Z. Ndjenja 2

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Z. Ndjenja 2".
3. Video është e këngës "Z. Ndjenja 2", por nuk këndohet nga Buta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Buta - Z. Ndjenja 2  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Komente

Asnjë Koment

05/11/2017

2017-11-05T14:00:28+00:00Une qona m'lohna n'DESIGNER
shoutout Italis per ket swag
permi 1000 dhipa jon n'dm
kompliment mas kompliment
hala plot me zemra teli jem
emra mbiemra beli jem
feministe dhipi jem
nuk pom len me pagu sen (x2)

E Kom mush tattoja trupin tem
Te gjyksi jem 1 alien
me 1 rn beat i çmendi fans
e kerri benz o kerri jem
kqyre qysh e bona veten shef (kqyre)
kqyrum amo mos mkqyr mu shtremt
kqyre qysh e bona pijen pink(kqyre)
my bi**h po ha xanny si sakez (e myten)
une dokna sikur plaqk
akull ngisht akull nqaf
nese so per pare f**k off
smuj me ty me bo llaf
une nuk kom ardh ktu me bo shok (bro)
ti sje kon ktu kur jom kon broke (yeah)
dhipi jem po bon yoga
m'tha bota o e jotja

Une qona mlohna ndesigner
shoutout italis per qet swag
permi 1000 dhipa i kom ndm
kompliment mas kompliment
hala plot me zemra teli jem
emra mbiemra beli jem
feministe dhipi jem
nuk pom len me pagu sen (x2)

kqyre veten (kqyre)
kqyrem mu (kqyrem)
fol per veti (fol)
mos fol per mu (mos)
mos luj me mu
luj me dhip tonin
po luj me lek(luj)
sikur sony
legal/ilegal tu bo money
e mar do guap and i run it(run it)
e din kush jom
LIG BIG SHAWTY
Qyky jom
nuk jom sorry
nuk u kon leht mi bo kto lek u kon problem
e mar 1 Çek i harxhoj kejt i boj apet
tash nuk o sen nuk o kurgjo nuk o problem
ka me finesse e plugin tem e lo pa sen

Buta vjeter,kurgjo new
sko me fal,as me harru
Gjith qiky jom kon
Z.NDJENJA PERGJITHMON

Une qona mlohna ndesigner
shoutout italis per qet swag
permi 1000 dhipa i kom ndm
kompliment mas kompliment
hala plot me zemra teli jem
emra mbiemra beli jem
feministe dhipi jem
nuk pom len me pagu sen (x2)


Ky tekst u dërgua nga  BardhRe16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Buta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet