A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Buta - 24/7


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  15

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/06/2019

2019-06-01T13:57:49

Kerr i bardhe, kerr i zi (Yeah yeah)

[REF.:]
Kerr i bardhe, kerr i zi, kerr i verdhe (Uh)
Ca me zgedh, ca me zgedh, ca me zgedh?
Dhip i bardhe, dhip i zi, dhip i verdhe (Uh)
Ca me zgedh, ca me zgedh, ca me zgedh? (Yeah)
Shisha jom tu cel, shisha jom tu derdh (Yeah yeah)
Dhipa jom tu vesh, dhipa jom tu desh (Yeah yeah)
24/7, 365/12 (Huh), 24/7, 365/12 (Huh)

Main bi**h, side bi**h, 2 rezerve (2 rezerve)
Xhepi i majte, xhepi i djathte, 2 mbi peshe (2 mbi peshe)
Kerr i shtrenjte, kerr i shpejte, switchin' lanes (Switchin’ lanes)
Ti si une me jetu mun me dek (Yeah)
Hala ish pa dhez, une kom dal n'gazet (Facts)
Te kronika zeze, mu ke mujt me m'gjet (Facts)
Tash qe une kom dhez s’pe du mo ate jete (Jo)
5 yje, champagne, cdo dite feste (Cdo dite feste)
Une e shoh, une e zgedhi, une e blej (Une e blej)
Qe nuk ka designer s'muj me vesh (S'muj me vesh)
Gjith' kom bo ca kom desht, qysh kom desht (Qysh kom desht)
Mun' me ndodh qe e blej ni Porsche (Huh)[REF.:]
Kerr i bardhe, kerr i zi, kerr i verdhe (Shume i shpejte)
Ca me zgedh, ca me zgedh, ca me zgedh? (Ehi)
Dhip i bardhe, dhip i zi, dhip i verdhe (Ehi ehi)
Ca me zgedh, ca me zgedh, ca me zgedh? (Hih)
Shisha jom tu cel, shisha jom tu derdh (Huh)
Dhipa jom tu vesh, dhipa jom tu desh (Huh)
24/7, 365/12 (Huh), 24/7, 365/12 (Yah)

Une pe shoh ca ke vesh ti qe o' fake (Fake)
Mu m'kallxoj dhipi jem dizajnerk (Dizajnerk)
Designer e'kry, designer n'trup, designer n'brek (Krejt)
N'restorant une e ha designer drek (Yo)
E dhezi njo, i pi njo dy, kurrgjo ska t’re (Ehi)
Une prej 4 i boj 8 tani 16 (Ehi ehi)
Une i mbaj paret ne paket, drogen n’paqet (ehi ehi)
Une kam as kartel e as kulet (Yo)
Dhipi jem n'krye tem bon be’ (Uh)
Xhipi jem diabet kurre diet (Yo)
Kerri jem Mercedes Coupé (Skrr)
Swag-i jem, 3019 (Yah)

[REF.:]
Kerr i bardhe, kerr i zi, kerr i verdhe (Ehi)
Ca me zgedh, ca me zgedh, ca me zgedh? (Ehi ehi)
Dhip i bardhe, dhip i zi, dhip i verdhe (Ehi)
Ca me zgedh, ca me zgedh, ca me zgedh? (Huh)
Shisha jom tu cel, shisha jom tu derdh (Shisha Shisha)
Dhipa jom tu vesh, dhipa jom tu desh (Ehi)
24/7, 365/12 (Ehi) 24/7, 365/12 (Uh)


Lyrics submited by adiseye-Cards (3)

U krijua nga ~♡~ 2019-07-05 14:37:25
Mun me ndodh
që e blej ni
PORSCHE
2019-06-09 16:15:42
Si unë me jetu, mun me dek
Hala ish pa dhez
Unë kom dal n'gazetë
Te kronika zezë
Mu ke mujt me m'gjet
2019-06-03 09:51:58
Shisha jom tu çel
Shisha jom tu derdh
Dhipa jom tu vesh
Dhipa jom tu desh

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019