TEKSTESHQIP

Buta
My Bitch
Lyrics

Njerz dojn me tshty, kur t'shohin qe je n'cep
E maj mend sikur dje per qira skom pas lek
Se kom pas as nji cent, i pata hargju krejt
Femna m'kshyrke shremt, ata t'dojshin mem lan ment
Pa ushqim per qen, kishke buk por jo gjem
As shampon, mi la ent, skena pas sen
Vec nji vend ku njeri flen dhe kurgjo tjeter sen
E shtisha dorren n'xhep e preksha komen tem
po U kon real bi**h, edhe gjith ma majke krahun
Mka desht kur jam i varfun, ka mem desht kur jam i pasun
Shpesh jena perla edhe jena sha, por un per to ajo per mu
Na jeten e kem dhan
Kena kesh kena kajt
Jena desht, jena shajt
Jena rreh, jena nal
Jena puth, jena qaf
Jena desh bashk edhe jena vesh bashk
Ju kena lut zotit per me dek bashk

[Hook]
Aah, krejt pom dojn mem pa tu ra, pervec teje zemer ti m'don hala
Nuk e di pse un me ty jom nda, po hala n'zemer zemer na jem bashk hala
Se ti je ma bi**h, ti je ma bi**h
Edhe pse sjem bashk hic, hala ti je ma bi**h, ti je ma bi**h

Per me bo diqysh ni qare, un ateres shitsha bari
Um ke pas mu tu dhon kese vec me bo diqysh do pare
Mi pagu faturat e biftek me honger n'drek
qato u nisha keq me qato lek tesha tu ble
Kena mujt ni muj na me shty me qato lek
Po ca me bo beb u duf me pas une swag
Tymi hike mrena, timi dilke jasht
Koha heci shpejt, kshyre tash nuk jena bashk
As sedi ku je tash, as sedi sakt ku je bash
A je vec vet, a je me najkon bashk
Kudo qe je kam met t'gjet met t'thon m'fal
Nese e nin qet kenge, qoma diqysh nji mesazh
Vec me dit qe je e lumtur, mu m'bohet zemra mal
Dje kom ni dicka per ty, per pak zemra mu nal
Kudo qe je, po du me t thon dicka faleminderit edhe m'fal

[Hook]
Aah, krejt pom dojn mem pa tu rra, pervec teje zemer ti m'don hala
Nuk e di pse un me ty jom nda, ama hala n'zemer zemer na jem bashk hala
Se ti je ma bi**h, ti je ma bi**h
Edhe pse sjem bashk hic, hala ti je ma bi**h, ti je ma bi**h

DËRGOI: