TEKSTESHQIP

Cenzo
Te Dua Si Me Pare
Lyrics
(Feat. Mandela)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua Si Me Pare" kënduar nga Cenzo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Duke patur parasysh impaktin pozitiv që përfitohet, produkti muzikor është paraqitur tek fansat në spektrin vizual edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 8 Gusht 2017.