Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chaos In Order - Nese Do

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Do".
3. Video është e këngës "Nese Do", por nuk këndohet nga Chaos In Order.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chaos In Order - Nese Do  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

29/12/2008

2008-12-29T16:21:29+00:00Koha kalon dhe qendroj ne vend jep buzeqeshje qe te gjithe i cmend shkon ne shkolle gjithmone me pertese jeta jote eshte porsi majonez.
sheh ate qe e kishe fiksim , ben ti qesh ne fytyre ske grim me ty tallet dhe kupa u mbush i shkon afer dhe ja rrase me grusht.

ref (2x)
Nese do dicka qe se ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke bere kurre jeta te ofron miliona mundesi trego sa e frikshme eshte te jesh thjeshte ti.

Ai nevrikoset dhe afer te vjen - u cmende te thote por ty nuk ta ndjen krenare shkon perpara po papritur rreshket si te iku mendja nuk e di as vete , cohesh ne kembe te gjithe qeshin pas sguxon te kthesh koken dhe futesh ne klase profesori i fizikes me koken si veze forca e rendeses i ka ardhe me vonese .

ref (2x)
Nese do dicka qe se ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke bere kurre jeta te ofron miliona mundesi trego sa e frikshme eshte te jesh thjeshte ti.

Ngritje ulje ka kushdo, por ti je ndryshe mos harro.

Zilja bie pushimi fillon hipi siper bankes me kufje ne dore jo per gje por nuk ke me as bateri si nuk te buzeqesh fati e shkreta ti .

ref(2x)
Nese do dicka qe see ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke berre kurre jeta te ofron miliona mundesi trego sa e frikshme eshte te jesh thjesht ti.


Ky tekst u dërgua nga Anonim(por Jam Vajze)
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet