A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Ciara - Other Chicks


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/01/2007

2007-01-01T00:00:00

I know you and her got something goin on,and I respect that,but you gotta admit,there's something between us..

[Verse]
Everything I want,you got it,
And I must admit that I'm..excited,
That girl aint right for you,
See I'm the type for you,
And what I'd like to do is chill...Feel me?

So let a girl be down and come and get with me,
No time to play around cus Im for real baby,
Im Feelin everything you do,
You know that you feelin' this too,
So lets..keep it real..
Cus I dont...

[Chorus (twice)]
I dont care about them other chicks,
I wanna be the one only one that can get close to you,
I dont care about them other chicks,
Cus they aint gonna do all the things Ima do for you,
I dont care who you dealing with,
just wanna know that you find a girl gon be down for you,
So forget about them other chicks,
Just forget about them other chicks.

[Verse]
By the Days when the song used to make you say
Ohhh (ohh) that's what you do to me,
Im Feelin you so much its jus gettin like
Whoahh a fantasy,
Im day dreaming bout your love everyday
and I must say that its on and its crazy..

So let a girl be down and come and get with me,
No time to play around cus Im for real baby,
Im Feelin everything you
do,You know that you feelin' this too,
So lets..keep it real..Keep it reallll..

[Chorus]

[Bridge]
Boy you got me trippin cus I dont wanna ooh ooh ooh,
Times when I think about you,be without you,just ain't gon do..

Wanna be Wanna be your girl,
You should get with me not her,
Gotta roll wit me come on,
and help me sing my song...
Ready ready ready to get it poppin no stoppin
so let me know is this what you want..
ready ready,ready to get it poppin
after we can make it hot so baby come on
(I dont care, Baby come on..)

[Chorus (twice)]


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019