TEKSTESHQIP

Çlirim Denaj
Kete Here Do Te Harroj
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kete Here Do Te Harroj" kënduar nga Çlirim Denaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.