TEKSTESHQIP

Çlirim Denaj
Topolake
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Topolake" kënduar nga Çlirim Denaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Tetor 2017, Clirim Denaj publikon videoklipin "Topolake".