Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cllevio Masoni - Shen Valentini 44 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

inteligjente un ta di problemin
ndjenja t njejta shikoj universin
po menoj kush nga ne do vdesi vite drite large
t qifsha suksesin,buza se more dot parfumin remember
puthja jon e fundit po shkruj nga korca
ca di ti per opiumin aventura histori psikopatja funit shikoj oqeanin
imagjinoj sa deep do ishte po t jetonim bashk buza 44 vite rinin ma mori burgu po ti ku ike
akoma je n bronx arome amerike gjendje depresioni arratisem te natyra prekem lotoj n 86 menyra po shkruj per ty
per veten zemrat e thyra i coj lule te varri shokve
vritem nga ftyra un gjithmon kam hec n territor me sakrifica fama ka pasoja po hic si begenisa
lexoje biografin love you artemisa
anen perqafoja te urgjenca rastisa
njerzit me moral shteti me ligjet pse sjeton i lir me veten habitet
cuditet pse ajo po grindet un ja di sekretet
hhhhh mi dinte ca...
jam izolu n hotel me pamje nga struga miliona mendime dimer eshte dhe rruga nuk kam shije nuk m hahet buka
a thu vazhdojn problemet un per ty u luta
do shkruj edhe nje liber si gabriel marquezi conte monte cristo cllevio dantezi 13 shkurt anej nga suedezi
po ta dedikoj shen valentin nga pogradeci
love u buzza sta mbaj inatin
t urrej tshaj kush ta bleu diamantin
te humba ty humba dhe fatin antari i ri mason skocez snajper kontaktin sdi ca fjale t gjej mkapi paranoja
fobi panik loram perdora,xanaxa,t preka te dora ti mos u shqetso se un jam gango kamora


Ky tekst u dërgua nga raus ilielCllevio Masoni
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/02/2023


Cllevio Masoni - Shen Valentini 44
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shen Valentini 44".
3. Video është e këngës "Shen Valentini 44", por nuk këndohet nga Cllevio Masoni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cllevio Masoni:


Komente 0