TEKSTESHQIP

Cllevio Serbiano
44 Sheike
Lyrics

Ca po thu ti muziken ballkanas
Ajo eshte sheike pushimet Bahamas
E till situata shum i fort problemi
Te dyja perla luksi Pantera Nickname
Klea e cila make up artiste
Moda Monte Carlo piktore stiliste
Kurr skisha rastit ose tme rastiste
Ndjenja pozitive nga iphone t’thirri pisse
Sndjej hiç gabim une teksa
Kishte sheik po tani jan Exa
Kjo sosht ironike se une du dhe buzen
Panteren spanjolle Georgina Meduzen
Love you buza pantera too,hëh
Ça po thu, ça po thu ti iluzioniste
Eva brown hitleriane naziste
Hë, buzqeshje cinike
Prezenca atentati 44 SHEIKE
Ti je magjike t’thirri king
Ktu ska dobesi ndjenjat tona pozitive
Kam edhe shoqe hipnotizuese
Ajo tgenjen pak po mos i thuj mashtruse
Lekiste me gusto ( qa wa )

Gjujtso

Shoqe ne bruksel edhe kinge ndurres
Perla ntiran nprishtin jam i rruges
Une han pse i ka gjujt serbit
N’mes New York-ut i ka qi serbit
Olivera Lakoviq katalea e serbit
Kupton ti po un kam dhe nji shok t’serbit
Zezaka, Brazillu, Meksikanu
They know me CLLEVIO SERBIANO
Bronx Brooklyn boy sikur lucky luciano
Eneida nfillore ajo Lozte piano
Shok ç’do qytet baza kualicioni
Vllezer Bronx Brooklyn emocioni
Vllezer te burgu çunat narrati
Jetnis bruno mara te varrezat e kan shpin
You dont even know me im psycho
Gilletin tek koka hë GANGO
Prezenca MCGREGOR Penelope Cruz
Pilote gjestikualicioni komplimentus
Jennifer Lawrence Klea Barcelona
Ajo mdo mu dhe pse rri me kampiona
Ti edi un sjam i pasur po kushtoi trilliona
Prezenca atentati me buzqeshje e BONA
Hë wa Po ti ça bone
Ça po thu ti femren ke kampione
Edhe un kampione te dyja komplimenta
Po kam dhe Brooklyn Doberman Banes banes me dokumenta
Normal se di tgjuj un arme edhe boksa
bazat i kam hë Coza Nostra
Cllevio Serbiano banda puro gjujtsa
Ti je skeptik nkosov i kam mangupa
What criminal gangsterr i vogel un te filmi
C’era Una Volta Italiano titullimi
HË Un jam rrit me hajduta
Mos ma prek shokun se ta futa
Ça ti se di se sje privu nga e drejta
Un rrebelohem kur shikoj tpa drejta
Ça prap skeptik ju intelektuala
Une jam ai i cili kakami me kakama
Filozofi librat histori dokumentari
Nazist Hitlerian ça po thu o kari
Femrat i kam perla ose magjike
Po kjo e jona ishe ndarje tragjike
Histerike xheloze ti ke 7 miliard tzeza
Ana herezi ska per tfal as Nan Tereza
U ktheva nga 2044 dite mungesa
Ti je rrospi me letra un sjam pengesa
Kam dgju se ne merzit normal se do merzitesh
Normal se jam i dhunshem ti ske pse habitesh
Ajo e di un kam dituri antikiteti
Platoni Buda gjuj per Arkimedin
Cleopatra Mark Anthony Pasioni
Pushtohet egjipti dashuria kupton ti
Epoka Romake Meka Medina
Selam Alejkum edhe ti nga Kina
Viking Mesjeta inkuizicioni Spanjoll
Elizabeta ishulli nkontroll
Futemi nrilindje Da Vinçi Raffaello
Mendi Firence Rothschild Fratello
Beethoven, Mozart kultur nga Austria
Jam dhe analisti si gjenerali te ushtria
Ça po thu ti Pantere per artistat
E pist puna

DËRGOI:
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200