TEKSTESHQIP

Cllevio Masoni
Shen Valentini 44
Lyrics

inteligjente un ta di problemin
ndjenja t njejta shikoj universin
po menoj kush nga ne do vdesi vite drite large
t qifsha suksesin,buza se more dot parfumin remember
puthja jon e fundit po shkruj nga korca
ca di ti per opiumin aventura histori psikopatja funit shikoj oqeanin
imagjinoj sa deep do ishte po t jetonim bashk buza 44 vite rinin ma mori burgu po ti ku ike
akoma je n bronx arome amerike gjendje depresioni arratisem te natyra prekem lotoj n 86 menyra po shkruj per ty
per veten zemrat e thyra i coj lule te varri shokve
vritem nga ftyra un gjithmon kam hec n territor me sakrifica fama ka pasoja po hic si begenisa
lexoje biografin love you artemisa
anen perqafoja te urgjenca rastisa
njerzit me moral shteti me ligjet pse sjeton i lir me veten habitet
cuditet pse ajo po grindet un ja di sekretet
hhhhh mi dinte ca...
jam izolu n hotel me pamje nga struga miliona mendime dimer eshte dhe rruga nuk kam shije nuk m hahet buka
a thu vazhdojn problemet un per ty u luta
do shkruj edhe nje liber si gabriel marquezi conte monte cristo cllevio dantezi 13 shkurt anej nga suedezi
po ta dedikoj shen valentin nga pogradeci
love u buzza sta mbaj inatin
t urrej tshaj kush ta bleu diamantin
te humba ty humba dhe fatin antari i ri mason skocez snajper kontaktin sdi ca fjale t gjej mkapi paranoja
fobi panik loram perdora,xanaxa,t preka te dora ti mos u shqetso se un jam gango kamora

DËRGOI:
INFO
U mendua edhe për adhuruesit e klipeve, prandaj ky projekt u finalizua online me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 14 Shkurt 2023.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200