TEKSTESHQIP

Cllevio Masoni
44 Aventura
Lyrics

2 ora 2 iphona 2 muzika shen valentinin te studio e prita shkruj tekste degjoj bita abstrakt person e ndjej nga intuita ca po menoj mu kujtu auchwitzi van gogu rebandi parisi stresi n kosov tifoz me luizin good music rumun artistin ca di ti per kolapsin apo rusveltin ca di ti per churchillin adolf hitlerin ca di ti per de goldin rok felerin muselinin josef stalinin historian analist sport pasioni lexo den brown ca di ti per masonin 14 boy boeing avionin christopher colombus bronx reputacionin ca iku buza kinge ncdo qytet sdi sa buza hh e do dhe ajo buza cllevio bilioneri ti rrembejm buzat ca sbeso ti n kosov 2 her gango buzzen pilote front si komando ika nga 5 maji konsumova ca gelato pariamo italiano io sonno arroganto kryetarin mason familja mexi ca di per komunizmin apo kongresin u rita n internim ke shkolla kongresi lexoja kadaren milanist baresi
97/11 po percillja dianen gjith bota lotoj pyte rihannen ca di ti per gangon edi ramen mos u habit love u anen vizitova drenicen preka legjendari bunkeri uck-s adem jashari presidentja homazhet kuroren te varri mungonte hashim thaci lironi kryetarin m arrestun ke komisariati i prishtines gjujtsi me arm padroni i thikes don xhoni m surprizoi si gjujtsat e nikles normal jemi shok un jam gjujtsi i amerikes rezidenca n hotel diku me presidentin mozikun takova sham edhe mbretin aventura 44 personalitetin diplomat luftarak autoritetin nure zeza bogata santa marta pushimet n sarand santa quaranta koncerti n athin 4 mars data do kem ditlindjen deklarata

DËRGOI:
INFO
Atmosfera e dhuruar është akoma më e bukur, edhe falë faktit se ky materiali muzikor finalizohet tek fansat i përpunuar nga sfera vizuale me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 19 Shkurt 2023.
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200