TEKSTESHQIP

Cllevio Masoni
1/2 Dissi
Lyrics

Caaaa,Gango
Do diss ti o budall
ku je
kape dissin
Caaa,Hhhh
Enio
Un u futa te studio
gango u fut i pari
gango vogel bo diss per otiarin
2 dekada nrrep
seriozisht tallje,CA
un jam mo i bukri ironi kosovari
Ref
Kam nji pytje kush ja ka tjetrit me tfutur
cili kujt kush bello eshte me i bukur
top channel kapi lajmin kur isha un te burgu
Hhhh ironi kirurgu
sjam artist komerciali refrenin e shkrujta
pederasti vogel mos gjuj mo me kunja
buzat i kam lluks,lockat e smuta
ta grabis famen per 3 as 2 minuta
Cllevio
un kam pas medalion po e shita te dollari
kam loz diamanta n'bronx pokerstari
n'casiono gjujta 13 maserati
nuk m'inpresionon se po qihesh me kengtarin
Kur ju futem muzikes ju futem si hajduta
gjujte drog grabitje gango te rruga
tani t'fusni nburg n'videoklipe ngreni kupa
me ta pyl a me pej
mduket se ta futa
ti je mbret n'imagjinata disa prona
6 vetura lluksi te banka ca miliona
Hhhh
1 zaztava 2 iphona
mke merzit shum po s'te eleminova
Me pambuk t'egzekutoj ironi t'gasparovit
te kutia shahut gjujts t'kallashnikovit
Kam studiu luften e ftot t'kenedis edhe Hrushovit
muri berlinit cmimi nobel Gorbacovit
ti spo kupton se un po loz inteligjentin
frengjisht ke perkthys se anglishten e di vet ti
voc i vogel taj kalaja e dodes dialekti
ajo m'pyti bre kaijt
Enio
Un u futa te studio
gango u fut i pari
gango vogel bo diss per otiarin
2 dekada nrrep
seriozisht tallje,CA
un jam mo i bukri ironi kosovari
Ref
Ref
Kam nji pytje kush ja ka tjetrit me t'futur
cili kujt kush bello eshte me i bukur
top channel kapi lajmin kur isha un te burgu
Hhhh ironi kirurgu
sjam artist komerciali refrenin e shkrujta
pederasti vogel mos gjuj mo me kunja
buzat i kam lluks,lockat e smuta
ta grabis famen per 3 as 2 minuta
Cllevio
Mos ma prish tripin
se jan tripa
do pi dhe nji gelato se ka ardh nga amerika
U.S.A army komando thika
kam pas dhe nji romune kur jetoja te belgjika
Gango n'terren
ca po thu ti hajde vrite
t'kujtohet kur m'gjujte
pak me von psove tronditje
Konflikti ka pasoja po ti as nuk e prite
enca me zezak dafina pak lezbike
Doja t'vija me ty pjes neper koncerte
jam tip xhelozi sa bukur po kerceje
nje bjond aty afer kush ishte mas teje
Hhhhh shokun perktheje
beautiful buza jote po loz pak londinezin
Who't f**k talkin toopin to
po loz New Yourkezin
sdia t'futa friken apo t'futa stresin
qielli puthi token lindi Luiz Ejlli
Enio
M'fal se t'merzita po ma msoj ai tjetri
jepi pak uj se e kapi sikleti
jepi pak uj se e kapi sikleti
INFO
Kënga vjen me tekst të shkruar nga vetë artisti, orkestrues i këngës është Altrobeatz, ndërsa për produksionin në studio është kujdesur Altrobeatz White House Records Ent..
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200