TEKSTESHQIP

Cllevio Masoni
13 December
Lyrics

Ca
HHH..
Ku ike ti ë?
HHH..
Gangoo
You dont even know nothing
Normal se do tmari malli
HHH..
Ca

Buzza iku,
Braktisi banesen
Humbi shpresen mpreu edhe besen
Ca spo besojn kta
Normal se u deshem
Lutet per mu
HHH
Tjem i suksesshem
Heci dubain Gango
Vdekje klinike
13 dhjetor
CA
Enderr galaktike
Po tkerkoj nparanoja moj ku ike
Sdi sa probleme
Sdi sa konflikte
Meditoj me lot se rinia na braktisi
Shkruj per dashurin si shkrimtar nga parisi
Mkatandisi keq buzza ndarja ku nisi
Historin ton neper libra po rastisi
Ndjenja nirvane
Mrekulli emocionuse
Do ta perserisja dashurin super shkatrruse
Magjin e kam nzemer
Magjistare imponuse
Du tshkoj nTibet
BUDDES ti lutem

Ca
You dont even know nothing
Gango nkerkim

Ike dhe me le shtepine
Qaj moj buzz
Qaj moj buzza

Ike dhe me le shtepine
Qaj moj buzz
Qaj moj buzza

Ike dhe me le shtepine
Qaj moj buzz
Qaj moj buzza

Ike dhe me le shtepine
Qaj moj buzz
Qaj moj buzza

Po abuzoj cdo dit se ndoshta nuk jam neser
Arsyetoj i ftoht duhet treagoj patjeter
Spo tharroj dot edhe pse sjam
nkohen e vjeter
44 SAKRIFICA
I shkrujta nleter
Ndihem shum i smur sikur si perkas ksaj bote
Shikoj nga planetet mshfaqet ftyra jote
Psikopat me dosje
Sdi sa tdoja moj idjote
HHH.. CA
Ndjenjat sa perlote
Te ditari kuq
Kujtimet si tMerlinit
Eva Brown suicide bunkeri i Berlinit
25 December po pres ShenValentinin
HHH.. CA
Ganggo

Ike dhe me le shtepine
Qaj moj buzz
Qaj moj buzza

Ike dhe me le shtepine
Qaj moj buzz
Qaj moj buzza

Ike dhe me le shtepine
Qaj moj buzz
Qaj moj buzza

Ike dhe me le shtepine
Qaj moj buzz
Qaj moj buzza