TEKSTESHQIP

Cllevio Masoni
44 Nostradamus
Lyrics

Feel good im walking Balenciaga pjes e ekuipazhit full me pirata
Dubai rrebela direkt nga 97 Kokamadhin te burgu nga nikla psikopata. Hipnotizoj mendimet Syt i kam Tigrato Hit maker self make a purple Gelato Pure Ganggo listen to gestapo
Do t gjuj me pages do ti nis dy komando
Strateg Aztec From Guatemala studiova karrieren Senatore kamala Liderin shpirtror
Buda Gautama Ca di ti per mu apo si grabitet fama
Porosita atentatin nga terreni Durrsit Bossi dha komanden po nuk e njifja gjujtsin
Po shikoja lajmet Top Channel te Newssi
Indicje po jap pak kupton ti fucking Pussy
Kartela pilota Gulinana lindem te marsi HHH Piranja skuadra pushkatimi terror nAutostrada.
Ca...? HHH
Heci me komandanta
07 mdha identitet dubajani Pablo
Escobar origjinen Pukjani
Te vila ntakim Boliviani
Femrat e lluksit Gusto Culinani
Sundon drogen si tjet Poseidoni
Jakuza Tatto ntrup Diamante pasioni Fratelo 13 ton Nga spanja interpoli 302 bashk kur u kapa per avjonin.
Urdher arresti mArrestoj Emirati HHH...! M liroj Avukati Dosja nhetim Hotel nAbu Dhabi psikologia mdo se jam tip psikopati.
Life style Black Bently Love my People moda Hermesi Ambasador Ganggo personaliteti kumbari samurait Keon Japonezi.
Dhurata per ditlindje mora Dinamita
Vi nga marsi Mdo dhe Aferdita.
Sdi sa sekrete jetoj me Bandita Most wanted e di dhe Amerika.
Transferta Bilioneri Bit coin Tirana 110 Casino 1 nat neper Taivana.
Brabus Urus Muzzika French Montana 60 M te banga Do ta donte dhe elvana Caa...! Karriera investuse
Prezantohem si artist Ganggo neper burgje HHH...! Nterren me dy russe, nhistori po shkruj tekste vdekjeprurse.
Pasqyra ndrroj probleme te ftyra sAnalizoj dot veten, pergjigje
T'Ezaurura kultura New Yorkez
N'kuran lexoja sura.
Meditoj budist Nazist N'Aventura HHH...! Rezidenta fratelo 44 N'Kontinenta secili dosje tveta Vila private t shtrenjta Dikush u ekstradu dikush ceshtje t vjetra

DËRGOI: