Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Colatin - Bling Bling

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bling Bling".
3. Video është e këngës "Bling Bling", por nuk këndohet nga Colatin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Colatin - Bling Bling  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

15/09/2009

2009-09-15T11:03:35+00:00JETA TBOKA ZBORIN ME VDEK NUK JA VLEN
te tane presin renin ti prite se po vjen
na se patem ne gen kulturen hip hop
po kjo sdo te thot gjo nese e don fort
se zoti meten zot deri nfundin e ksaj bote
ishalla him ne der te tina dera jon isht e kote
menja jote ban ndryshime dit e mdit dit e mdit
nuk e di ne vjen ajo qe shum kohe e ke prit
tu zhagit metesh mrapa sepse posht ka ferkim
bota me rrota kta te fundit rrotullim
tjetri bo si trim e ti duhesh me e ndi
po edhe pse je trim ti kurr mos shit trimni
tana punet vehen ne vi sidomos ne imagjinat
po mos te shkoje nepermen se me haheheheheh
njerzt nuk jan te barabarte midis tyne ka ndryshim
ekzistoka toleranca shok po spaska tolerim

ref BLING BLING JETA ESHT VESHTIRESU
BLING BLING MOS U SHTY TI ME MU
BLING BLING SDI AKE TI PROVU
QE ME JET TI ME LUFTU

si vazhdim shum rrespekt conekt mjaftushem
shum i merzitun edhe pse i durushem
i kuptushem edhe pse sdojn me mkuptu
konkurenc e mjaftushme kur po boj ket sfid me ju
shum tendenc kam fitu ndoshta nga pervoja
kurrgja sta baka ty nket jet ca ta baka vetem goja
kshu e doka loja cun hyne ti kur dola un
si kanun un ty ta bana pernimen ty tu q... nana
nuk perqendrohem permomentin e hupi e corjentohem
kur sho tipa qe mundohen te tregohen se na ecim me kohen
gezohem kur rrespektin qe bana po rrespektohem
se me tipat qe shoqerohem ingranohem shpehs me pi
sdu me dit kush asht maj forti se ta dish jam real mc
i kem hi se mbani puna spata jeme pret shum druna
qe ta pruna ty ta vuna kur svepro fjala vepro dhuna mf

ref bling bling jeta eshte veshtiresu
bling bling mos u shty ti me mu
bling bling sdi ake ti provu
qeme jet ti me luftu

bling bling po pyt tash dikush
tu ba si babush ktu te un lepurush
se dola para jush e bana prezantimin
po se pate fiksu fiksoje mir kolatinin
ose merre armatimin e nisja me luftu
vec ni gja ta garantoj se smu ja del ti me mu
shpesh me jet kamluftu po kam dal nga situata
shum kan dasht me ma fut po skan mujt se shpejt i kapa
kto etapa nuk kan fun trip i gjat ky qe baj un
cdo vazhdim e ka ni fun ky jam un e kjo asht jeta
e verteta me anketa un e bana kur e gjeta per
pak gja tu nxika jeta e tmerr lumi spuno truni m
mos e luni se se la pse e le ti pa ba gja
kejt qa desha un me than jeta tboka zborin vlla

rf bling blig jeta esht veshtirsu


Ky tekst u dërgua nga KOLA CAZANOVA
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet