Më mbaj mend (për 1 muaj)

Collective - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I mbylli syt e te kujtoj
A thua ne enderr ishe ti
Per nje cast sdo gje mbaroj
Ti ike shkove bashk me stuhin

T'gjitha urat ne mes nesh
I shkatrrove i hudhe ne ere
C'tu desht kjo armiqesi
Kur mire e di e vetmja ishe ti

Ti paske pas nje zemer guri
Vash pa ndjenja ishe ti
Me le mua te plagosur
Te fundosem ne mjerim

Ref: SHKO , SHKo e mos u kthe
Ti Ndonje tjeter dikund do t'gjesh
Shko dhe emrin tim harro
Kur nje dit te pendohesh mos me kerko

N'dyert e parajses nese troket
Do te tregojn rrugen per ne ferr
T'gjitha mekatet qe i bere ti
S'dot shohesh diell po vetem shi.


Ky tekst u dërgua nga SuziCollective
Publikimi: 24/11/2009
Festivali: Çelësi Muzikor 3


Collective - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Collective.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Collective:


Komente 0