TEKSTESHQIP

Collective
Shko
Lyrics

I mbylli syt e te kujtoj
A thua ne enderr ishe ti
Per nje cast sdo gje mbaroj
Ti ike shkove bashk me stuhin

T'gjitha urat ne mes nesh
I shkatrrove i hudhe ne ere
C'tu desht kjo armiqesi
Kur mire e di e vetmja ishe ti

Ti paske pas nje zemer guri
Vash pa ndjenja ishe ti
Me le mua te plagosur
Te fundosem ne mjerim

Ref: SHKO , SHKo e mos u kthe
Ti Ndonje tjeter dikund do t'gjesh
Shko dhe emrin tim harro
Kur nje dit te pendohesh mos me kerko

N'dyert e parajses nese troket
Do te tregojn rrugen per ne ferr
T'gjitha mekatet qe i bere ti
S'dot shohesh diell po vetem shi.

DËRGOI: