A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Crunkboys
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Crunkboys është grup artistësh. chaozi perndryshe quhet erkan shkollen e mesme e ka kryer ne shkollen medicinale tash eshte ne fakultet 20 vjet i lindur me 11 shtator, Da'lil perndryshe quhet liridon mson ne shkollen e mesme medicinale viti i 4 eshte 19 vjet me muzik kan filluar te merren qe ne femijeri.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  tina1  
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019