A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Crunkboys - Luj  (Feat. Bigg V)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/01/2012

2012-01-10T01:07:08

Featuring

Bigg V


BiGG_V:
Hey bina hin tash une me ty zemer
jena bash gjith na kshirin qysh me ty ri loqki
spo kom qef loqki ty me te lshu
afromu ma ngat e t'kallxoj une ti sa t'du
spo me intereson askush tjeter perpos teje
andaj mos mendo po nxhitu afer meje
per mu je kon gjithmon si 1 engjull
kur perpara m'del pamja jote jom i nxet full
po soh se q'do her po m'thir edhe sweety
normal kjo shkon qish po shkon edhe beati
t'du shum qdoher kom me kon une me ty
ki me kon krenare kur mu afer vetes m'ki
Yauu Kur jom me ty e ndi veetn ma nxeht
deshira jem osht me nejt une me ty vet
e ki buzen ombel njejt si ombelsir
hajde ngatma kapuqin plotsoma ket deshir

CrunKBouZz:
2x Ref.
Luj luj veq ti me mu luj luj hiq pa pushu
luj luj hajde tash luj ,luj luj mos um thuj spo muj

CrukBoyzZ
Lujem zemer deri n'maximum lujem se jom
nxe e tash kom me bo bum
luje belin luje trupin bumbunjer si llokum
e ke kall atmosferen sot m'ke lon pa xhum
KOm qef me u desh sot me u bo llom
a po ma dridh prapanicen se dy her s'ta thom ]
Je ma e mira veq ty pot lypi
pom rxohen pantollat edhe pse ekziston rypi
M'hipi disponimi im edhe kurr te preki
e ndjej knaqsin edhe maicen e hjeki
e ki trupin njejt si Ciljeta
Kur pot afrona po i thom vetes cha xheta
e di se stili jem ti shum pot pelqen
e di se zemra jote per Mu diqka ndjen
Pot afrona tash e mos um thuj jo
a nese ti afrohesh e para shkrihem ooooo

CrunKBoyZz
2x Ref.
Luj luj veq ti me mu luj luj hiq pa pushu
luj luj hajde tash luj luj luj mos um thuj spo muj

CrunKBoyZz
Shum mir po shkon kur po ma dridh belin
s'jom ka trej sent syt e mi e dojn sherin
a po mi don fjalt e mija kur po ti thom
nese ti s'pelqen ather femna qera kom
S'jom tu u lavdru se kom shum femna
Po ma thot dikush po nuk perdori emra
Po ma thon chata che ma kan inatin qdoher
PO tregojn veprat e mije se un sjom amater
nise dridhma tash sillma tripin tem trupin tond tash sillma
Kom qef ket nat ta kaloj tu lu
kom qef ti bukuroshe me kalu me mu
kom qef n'prapanien fort me ta mshu
kom qef qeter sent une ti met kafshu
kom qef me nejt une e ti ski me shku ket nat e
kom prit gjith jeten kom menu

CrunkBoyZz 2x Ref.
Luj luj veq ti me mu luj luj hiq pa pushu
luj luj hajde tash luj luj luj mos um thuj spo muj

hey baby luj yeah luj hiq pa pushu baby hajde luj me mu bashk me mu e me bigg_v


Ky tekst u dërgua nga Lirka
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019