A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Crunkboys - Crunkboyz-a-g Party


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/07/2014

2014-07-23T12:06:11

NA Na NA Na Na Na

ChaoZ :
Kur Po hi n'party kejt femnat pom vin kah veti
e kallim na atmosferen se jem vet i 3'ti
femnat pom nxhiten mu qashtu si askujna
kush pom qet fjal prej Club'It Na I xhujna
PO shihet e dihet kush at'mosfer po bjen
nihet zoni jem kejt gotat po i then
tash ja nisa me kcy une bashk me do femna
shum po i vjen inati dikujt kur po mar zemra
Pi Mar kejt zemrat e po boj knaqsi dobsirave
qe shiten ju thom sent ski Ku Jom Un?
hey une jom n'party !tash o ka shihet kush o ma i
qarti atmosfer N'maximum e kejt jon nxeh inatchort
kejt jon tu plas edhe vet e she e sheh muziken
tom secili e njeh sem ka mbet asgjo veq me femna me u deh

CrunKBoyZ:Ref.2x
Na qdo her jena n'party na qdo her e kallim party
atmosfera maximum femnat po dridhen veq ma shum

Da'Lil:
N'party kur po hina po thujn kush jan ata ndasht
me e dit zemer bonu me na n'krah mso pak per na
bon diqka per na se Na jena HAHAHA!
Qdo her kur hina n'party filloj me mar canabis
kejt femnat nclub mendojn se une jom piss
nuk jom pis per gjithqka por jom pis per diqka
j e dini zemer kush o qaj qe va ha(ha ha)
va ha YOU KNOW COME UP IN THE FLOOR
HAKE UR BIGG ASS GIRL BEFORE I BLLOW
i bllow kejt spo du me nejt kom qef me shku
n'party se jom kall kejt
nparty sa her shkoj mar diqka me pi
e kur tjet nevoja zemer thirem se un aty vi
atje vi rehat per senet tjera sma nin aspak
me wllaun tem e me A-G jena per marak

CrunKBoyZ:Ref.2x
Na qdo her jena n'party na qdo her e kallim party
atmosfera maximum femnat po dridhen veq ma shum

A-G:
Pe shini kur e kalli une qysh po luj pe shini une
atmosferen qysh e boj uje e oj uje e boj uj shoqes
tonde ktu le tvjen thuj
ka plot femna ktu pa femna kurr smuj
kejt jena pi jena deh me raki qdo her
disponimin mes jush un e pi
femnat kejt jom cullakit mbas ne 3 kejt loqkit jan nxhit
asniher per fena party mos en gjuj fjal ket vent dihet
kush e ka ndor e kush e kall
muzika dobsires ket vent nuk nihet
kush mbi sundon ktu kejt o ka dihet
dihet se me mu sen shtihet askush
qato dobsira qe shtihen kejt i boj prush
club'i u bo me ne kejt top pe majna atmosferen FuLl me femna non-stop

CrunKBoyZ:Ref.2x
Na qdo her jena n'party na qdo her e kallim party
atmosfera maximum femnat po dridhen veq ma shum

Yeah Bs Record Ala Jena Xhall The Sllave REcords...:D


Ky tekst u dërgua nga Lirka
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019