Më mbaj mend (për 1 muaj)

Crunkboys - Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ChaoZ:
Loqki kur pom del perpa nuk shoh tjeter femen
po knoj per ty une nuk knoj per me mar
mkall kejt shikimn kur ma jem direkt
nuk ma nin qa folin njerzit i per mu je perfekt
je perfek e je qasi seni qe une kom lyp
pom dukesh njejt si engjull qe ntok ka zhdryp
kur pom del perpara disponimin e kom maximum
po du me ta puth buzen ten naten mos flej gjum
pot Du Me t'perqafu e mos met leshu asniher
t'kom dasht edhe kom met dasht une ty q'do her
per mu je gjithqka e mir ne ket bot
kur pom vjen ftoht te endroj ty e bohet ngroht
asnje femen nuk me intereson per veq teje
ndoshta kisha dek me t'pas ty zemer afer meje
afer meje kisha nejt deri sa kisha me dek
per puthjen tonde zemer kejt une jom djeg

CrunK BoyZ:
Zemer je ti per mu zemer se qdo here kom endru
Zemer qdo her m'jep disponim zemer jeta pa ty nuk ka kuptin

Da'LiL:
Hey sweety m'ke hi nzemer e spo don me dal
kur shikimin ma jep direkt kejt mu m'kall
per mu je perfekt nuk ma nin tjert qa flasin
une veq ty t'du femnat tjera kejt let plasin
Zdu me flejt gjum po buzen me ta puth pa ndal
Kur mendoj per ty senet tjera mduken ab'normal
Met pas ty afer zemer nashta kisha me dek
veq ty t'du vet ti je per mu ne ket jet
perveq teje asni femen baby mu s'mi intereson
se ndjennjen qe e kom per ty normal qe bon
nuk lypi qeter femen se normal si ty ska
mkall kejt femen si ty zemer nuk kom pa
bindu se ty t;du dhe gjithmon ty kom met dasht
pak veproj si kohen e re e pak si kohen e lasht
se per mu je diqka e mir qe ekziston
nuk mendoj keq per ty dhe dije qe ky pot don

CrunK BoyZ:
Zemer je ti per mu zemer se qdo here kom endru
Zemer qdo her m'jep disponim zemer jeta pa ty nuk ka kuptin

ChaoZ:
Shum po du me dal me ty edhe 1 her ne takim
shpirt e pres diten ti me ma permend emrin tim
dixhem e kallem zemer une me tjeter kur pot shoh
vetedija me humb beso as veten smund ta njoh
dashurin ndaj teje une zdi qysh me ta shpreh
zemra po me reh shpejt e aq shum jom deh
joom deh per ty e nuk di qka t'boj hapate tua
i ndjeki qdo minut ty t'kerkoj
gjithqka kisha dhon ti te jesh me mu prap
jeten ta kem me ty e te jem me ty ne qdo hap
une te ti nuk ekzistoj ket xho e di
nuk je vetem afer teje ti tjetrin ke ki
ti dike tjeter tash edashuron
zbesoj se dishkush tjeter ma shum se une te don
i kom pas shum femna e veq 1 e kom ondru
planet qe i pata kejt m'kan deshtu

CrunK BoyZ:
Zemer je ti per mu zemer se qdo here kom endru
Zemer qdo her m'jep disponim zemer jeta pa ty nuk ka kuptin

Ky tekst u dërgua nga Lirka


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 07/09/2012


Më Shumë Këngë Nga Crunkboys:


Komente 0


Crunkboys - Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer", por nuk këndohet nga Crunkboys.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.