A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Crunkboys - Bounce  (Feat. K Soul)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/09/2010

2010-09-02T16:41:27

CrunKBoyZ:
kur vi un nclub (nclub)
Every body make some noizy
jena qata qe na doni k Soul e CrunKBoyZ
Jena qata qe na doni qata qe na ngoni
qata qe ju kejt per neve durt nalt pi qoni
Sonte du me chillit du me kall qet beat
un e boj i pari qe ti se ki ngu e se ki dit
po du durt nalt krejt mi pa
per neve si na ska
************************
Boj un kungja her qe vim
edhe ruju kur jena nbin
pe qeli rrugen nclub kur hym
edhe neyse ti jo tjert na bin
e tash put your hands up yeah
put your hands up yeah
put your hands up nigga
put your hands up
kur na she mrena nclub ti ki adrenalin
thirrie edhe shoqet ata ktu net vin edhe
put your hands up yeah
put your hands up yeah
put your hands up nigga
put your hands up

Refren 2x:
Bounce in this matherfuckes
Bounce in this matherfuckes
We CrunKBoyZ k Soul in this matherfuckes
Bounce Bounce Bounce Bounce
Bounce matherfuckes Bounce Bounce

Da Lil:
Respekt every body, respekt in this party
Qoni durt nalt hajde kejt femnat ne party
spo du njo po kejt kejt du me kqyr sdu me nejt
du mu kall kejt mem vet, ma von e kush met
qoni durt nalt ey, qoni durt nalt ey
qoni durt nalt ey, qoni durt nalt ey
qoni durt nalt ey, qoni durt nalt ey
qoni durt nalt ey, qoni durt nalt ey
e nese mjeh mu nclub, une nuk t'njoh
nese je ti femen stop sikur ti qo
tash dridhe dridhe bounce bitch
un kam lek e ti ski iq
zerr still zerr kerr
gjene fundin e kush o RICH
mpresin nculb si presindent
sun e nzin venin tem
ata qe mkan inati
dalin pi clubit krejt me rren
sonte gjithqka mir shkon
sonte gjithqka o ka bon
luni luni kejt Low
sdu mu bo monoton (Let's Gooo)

Refren 2x:
Bounce in this matherfuckes
Bounce in this matherfuckes
We CrunKBoyZ k Soul in this matherfuckes
Bounce Bounce Bounce Bounce
Bounce matherfuckes Bounce Bounce

K Soul:


Ky tekst u dërgua nga  driton605
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019