A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


D.L.G - Kujtimet  (Feat. Genti)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/04/2013

2013-04-20T18:30:59

Featuring

Genti


Edhe pse ti um la...Shkove me tjetrin...
Edhe nese met vet...Nuk ki me pas tvjetrin...
Ment te une i man...Edhe pse me to je...
Edi ket sen...Ski nevoj me bo be...

kaniher po nina vet... edhe po menoj per ty
se sha i bona vetit..un ket sen nuk e di
edhe nese ti lyp... qe une me tu kthy
nese je nboten tjeter ... une atje do te vi

po nalna po menoj...athu qysh dot veproj
veq te zoti un besoj...se tjeter sdashuroj
ndarjet bohen cdo dit..ska sha mu habit
mzike nata tu menu...e nata mu mu bojke drit...

Kaniher kur po menoj...se per ty a egzistoj...
Gjith Kujtimet e tona...Kurr sdo ti harroj...
Dot maj gjith n'zemer...Kurr sdot t'largoj...
Kejt Kujtimet tona...perdit i perjetoj...

ref:
Kaniher kur po menoj...per ty ma a egzistoj
Kujtimet e tona...Kurr sdo ti harroj
Dot maj gjith n'zemer...Kurr sdo te largoj
Kujtimet tona...gjith do ti perjetoj

jom ul me ni ven...ment te ti jom tuj majt
fjalt e mija jon tu kajt...ndjenjat mi ke vrajt
dashurin qe e pata...e hupa shum shpejt
fjalt e mija ken drejt...ti u vendose apet njejt

jom i vetmi person... qe ty mas shumti tdon
ndoje doren nzemer...kallxom a po vepron
thirre emrin tem...kshyre zemra qka tregon
Mere veten me tmir...E menoje kon pe don

ni deshir e kom njet...tlutna harrom vertet
sa shum qe pe vren ... kerka veten sun pe gjen
ti per mu shum vlen...mke hi ngjak mke hi nven
mKe hi nzemer je mshel...Kerkush deren sun ta qel...

sa her doren ta preki...ndrron kejt aspekti
zemra rreh shum shpejt...sun e qes per mi veti
truni mbohet mal...perhapet sikur deti
nese shkon te tjetri...mos u kthe te i vjetri...

ref
Kaniher kur po menoj...per ty ma a egzistoj
Kujtimet e tona...Kurr sdo ti harroj
Dot maj gjith n'zemer...Kurr sdo te largoj
Kujtimet tona...gjith do ti perjetoj

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019