Më mbaj mend (për 1 muaj)


Da LIGS - Tripi Jem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tripi Jem".
3. Video është e këngës "Tripi Jem", por nuk këndohet nga Da LIGS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Da LIGS - Tripi Jem Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bonu Real"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tripi Jem" kënduar nga Da LIGS.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Intelekt. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Introo: Crunk Records….Yeeee …..Immortal G………edhe Intelekt…

IMMORTAL-G

Vera erdh dielli nxen syzat I kom vnut
Po bi sene t’reja ksaj here ma I smut
Gjdo her n’kry e tvenit se na ja dijna renin
IMMORTAL INTELEKT e kallin krejt venin

Babes i kthena skenes publika po bertasin
Muzika osht n’maksimum DJ lshoja pak basin
Tash ti dridhe me mu e ton naten mos mu nal
sonte tnxo zemer neser bashk me ty dal

E di qe sum mbeson amo me ty zemer e boj let
Inspirimin e mar te ti e hiti pa prit del
100 % talent jom nuk e vjedhi me dit qe des
kur mthu ti mu je FAKE BIACH un menxi pres

Veni veq po nxehet shum zheg osht ka mvjen
njana osht ka kcen e tjerat po vijn me ren
qishtu e kom naten se cillen her tu e thy
krejt femrat mthojn po du me kcy me ty

INTELEKT

Reff… Bone senin trip qu kce me mu
Hitin e boi let pa prit e pa kujtu
Po qu kce ti e ti thejee me mu
Babes niju mir se seni mir ka me shku X2

INTELEKT

Ueee seni trip okej u bo hit
Prit prite eiii ju kom thon se skom limit
Tripi jem tripi jot trupi jot poma shyyyyt
Intelekt intelekt qonu kceni ska pushim

Po kom qef met provu ec kadale tu afru
Ngoje senin tu tingllu prit edhe pak ski me shku
Po kom qe ngat me afruu hajde hajde ti me mu
Leje shoqen anash se ka kush me ju gju

Prit pak zemer tu xhuna n’komplimente
Tripin ta di permensh sikur proffy instrumentet
Eii sa lezet ni tingull tash apet
Zoni I dikujt se e don ni milet

Ni milet qohet n’kam kerjt nihet piskam
That qe u zhduk intelekti qe do muj sboni kang
Per nimen niher u shujta nuk donmethan qe u zhduka
Me tripin tem dost krejt reperat un i mujtaa yee

INTELEKT

Reff… Bone senin trip qu kce me mu
Hitin e boi let pa prit e pa kujtu
Po qu kce ti e ti thejee me mu
Babes niju mir se seni mir ka me shku X2Më Shumë Këngë Nga Da LIGS:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë