Më mbaj mend (për 1 muaj)

Da LIGS - Da L.I.G.S Party Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rap: Thug-P
E jo fillojmë më shumë ne të provojmë
dhe me vasha më të bukura Da-ligs Party ta kalojmë.
Pra e'jani më afër muzika po na ftonë
Dj,pak ma naltë,në stilin e vetë po na lshonë

Rap: Banny Bone
Krejt mundohen më kecy mirë të gjithë të vshurë
gjonë,se ky ritëm është G-raid,dhe Da-ligs për ju këndonë
Thug-P,White-O.G,me të vertet për mrekulli
por kësaj here me raki në Majami Bich nuk jem tu pi.

Rap: White-O.G
krejtë është vvvaaaaa
e pra ha hirem ha hirem ha hirem ha.
e pra mirë trgon se ky është Banny Bone me mikrofon në dor publikunë në kom e qonë.
 

Rap: Banny Bone
Pra ky është stili im dhe të gjithë le ta dinë
se kjo e tëra mund të ndodhë vetëm në Prishtinë
ktu pra ku krejt të thrasin ku je vlla
dhe si DA-ligs të na me të vërtet nuk ka hala.

Refren:

Da-ligs gjithmonë
Da-ligs gjithmonë

Rap: Banny Bone
1 deri 2 prej 2 deri në 3,tani Banny Bone-in,krejt po
dojn me ni.

Rap: White-O.G
Hajde sonte krejtë në Kaq
se Da-ligs veq per ju dhe krejtë po dojnë mu k'naq
nuk po besoje se kjo natë është kaq e mirë

Rap: Thug-P
Dhe se femrat më të bukura ne sonte i kemi thirë
pra mirë këtu ku të gjithë ne jemi bashkë
problemet të harrohen se ne parti jemi tashë.

Rap: Banny Bone
Durt naltë dridhne trupin të gjitha të kqijat
le të humbinë edhe pse e mrama flete von eja në partinë ton
Say Banny Bone prej teje qka mund të pres
"Në partin Da-ligs mund të hyni pa ftesë"
Say Thug-P prej teje qka mund të presë
"Në partinë Da-ligs mund të hyni pa ftesë"
Pra White-O.G prej teje qka mund të presë
"Në partin Da-ligs mund të hyni pa ftesë".

Refren:

Da-ligs gjithmonë
Da-ligs gjithmonë

Rap: White-O.G
Vazhdojmë prape kjo është vëtëm pak
ky është fillimi që ne e quajmë hat.

Rap: Thug-P
Në këtë natë të bukurë në këtë
natë të mirë në këtë natë të cilen
Da-ligs-Parety,e kemi thirr
Pra shumë mirë të mblidhemi sonte
bashkë dhe ti tregojmë të gjithëve se kush radhen e ka tash

Rap: Banny Bone
Hajde tani Thug-P,të thrrasimë White-O.G,e të degjojmë të
gjithë se me mike po dojmë me hi.

Rap: White-O.G
Kështu te ndalemi pak se Hip-Hop,këndohet tash,për të gjithë të
rinjet që në zemër e kanë atë

Refren:

Da-ligs gjithmonë
Da-ligs gjithmonë


Ky tekst u dërgua nga Digibro


Nuk kemi video për këtë këngë.


Da LIGS
Publikimi: 01/12/2002


Da LIGS - Da L.I.G.S Party
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Da L.I.G.S Party".
3. Video është e këngës "Da L.I.G.S Party", por nuk këndohet nga Da LIGS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Da LIGS:


Komente 0